Kombinace flexibility a jistoty!


Hledáte uplatnění a perspektivu? Pak jste u JOB-werk zcela správně. 

Nabízíme Vám jakožto našim možným zaměstnancům možnost poznat na základě Vašich odborných znalostí a dovedností různé firmy a tak postupně získávat potřebnou zkušenost a kompetenci.

Přitom se neomezujeme pouze na místní nebo např. německý trh, ale umožníme Vám uplatnění i v Rakousku, což znamená šanci vyššího výdělku. Společně s Vámi najdeme vhodné poskytovatele práce v místech, která Vám budou vyhovovat, a také v dalších ohledech Vám pomůžeme při hledání pracovního místa.

Samozřejmě hledáme i pracovníky s dlouholetou zkušeností v práci – tzn. že ani starší uchazeči o práci pro nás nepředstavují problém. Naopak si vážíme takto cenného obohacení našeho týmu spolupracovníků.
 
Přitom Vám garantujeme díky členství naší firmy v příslušných profesních sdruženích (např. v rámci německy mluvících zemí) odpovídající pracovní a sociální podmínky i mzdu na základě oborových tarifů. Neboť víme, že jen spokojení pracovníci jsou také spolehlivými pracovníky s potřebným zápalem pro věc.

Chtěli byste si také zajistit pestrou a zajímavou budoucnost na trhu práce? Pak můžeme zkombinovat Vaše přání po jistotě s našimi nároky na potřebnou kvalitu v oblasti dočasných prací. 
 

Kontaktujte nás Těšíme se na Vás.

 

Zahnräder