Efektivní řešení dočasných pracovních sil


Rostoucí mobilita na trhu práce a sezónní špičky v oblasti nasazení pracovních sil si často rychle vyžadují vysoce kvalifikované zaměstnance. S firmou JOB-werk, s námi, můžete podobným výzvám čelit v klidu. 

Důkladně zanalyzujeme Vaše požadavky a převezmeme s maximální pečlivostí a profesionalitou na čas výběr nového personálu.  

Ušetříte Váš čas, vyhnete se osobním vazbám a můžete se plně soustředit na podstatu Vašich obchodů. Vaši stávající zaměstnanci získají efektivní dočasnou podporu a nebudou krátkodobě přetíženi. Pokrytí Vašich potřeb, týkajících se dalšího (doplňujícího) personálu je tak kdykoli zajištěno.

Pokud byste chtěli využít našich služeb v oblasti personálního managementu, sdělte nám prosím Vaše požadavky.

Certifikovaná kvalita

Coby dlouholetý člen profesních sdružení poskytovatelů personálních služeb (hlavně v německy mluvících zemích) dbáme na sociální odpovědnost a garantujeme našim pracovníkům mzdu dle běžných tarifů v závislosti na konkrétním oboru. Víme totiž, že jen dostatečně motivovaní pracovníci odvedou pro naše zákazníky ty nejlepší výkony. 

 

Naše záruky kvality:

  • Dvoustupňový výběr zaměstnanců:

Krok 1 – důkladné vyhodnocení veškerých podkladů uchazeče
Krok 2 – následný test odborných znalostí a dovedností

  • Jsme schopni převzít výlučně celou zakázku týkající se pracovních sil na základě shody personálních požadavků s kvalifikacemi našich pracovníků
  • Zajistíme nutná lékařská předběžná vyšetření ve vztahu k požadované práci
  • Dle konkrétních přání Vám nabídneme zástup Vašich zaměstnanců při jejich nemoci nebo neočekávaném jiném výpadku
  • Naši zaměstnanci vázáni pracovní smlouvou s námi, která mj. zaručuje ochranu Vašich dat
  • Pokud byste navzdory očekávání nebyli spokojeni s některým z našich zaměstnanců, můžete samozřejmě požadovat jeho výměnu
  • Neustálá kontrola kvality pomocí následných dotazníků pro zadavatele zakázky

 

Kontaktujte nás Těšíme se na Vás.

 

Zahnräder