Servis v oblasti personalistiky -
kompetentní a spolehlivý


Naši zákazníci již mnoho let důvěřují naší spolehlivé a kompetentní podpoře, týkající se témat zprostředkování práce a dočasných možností práce. Přitom představuje JOB-werk kombinaci rychlých a efektivních řešení ve spojení se spolehlivými a dostatečně kompetentními zaměstnanci. Současný důraz na sociální odpovědnost je samozřejmostí.

Díky naší více než dvacetileté zkušenosti v oboru víme, že spokojení a dlouhodobí zaměstnanci jsou naším nejcennějším kapitálem. Na základě toho, že jsme členem zahraničních zastřešujících organizací, garantujeme Vám vždy tržní podmínky dané konkrétním regionem. Neboť pouze dostatečně motivovaní zaměstnanci jsou schopni odvést nejlepší výkony pro naše zákazníky – především co se flexibility, spolehlivosti a rychlosti týče.

Rovněž pro Vás rádi zajistíme vhodné řešení v celém spektru problematiky HR (lidských zdrojů i personalistiky). Rádi poskytujeme tento servis jak podnikům a podnikatelům, tak žadatelům o práci. Pokud si přejete zjistit více o Vašich možnostech s námi, jednoduše nás přímo zkontaktujte.

 

Kontaktujte nás Těšíme se na Vás.